Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Uprzejmie informujemy, ze dzień otwarty dla rodziców został przeniesiony na dzień 16 kwietnia 2015.
Dnia 07.03.2015 r. w Publicznym Gimnazjum w Głowaczowie odbyły się zawody w tenisie stołowym chłopców na szczeblu powiatu. W rozgrywkach wzięły udział drużyny PG1 Kozienice, PG2 Kozienice, PG Głowaczów ,PG Brzóza, PG Mniszew, PG Gniewoszów i PG Grabów.
Uczniowie Publicznego Gimnazjum Nr 1 im Jana Pawła II w Kozienicach 7 marca 2015 roku wzięli udział w zawodach sportowych w piłkę koszykową chłopców na szczeblu gminy, a następnie na szczeblu powiatu. Odbyły się one w hali sportowej w Kozienicach.
26 lutego 2015 roku w Zarządzie Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Radomiu odbyło się podsumowanie etapu regionalnego XXVIII edycji konkursu Ogólnopolskiego pt. „Mój Las”. Dominika Wołos – uczennica klasy III b otrzymała wyróżnienie w kategorii „praca pisemna”.
Dnia 24 lutego 2015r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach odbyły się VIII Otwarte Mistrzostwa Sudoku. SUDOKU, to łamigłówka, której celem jest wypełnienie diagramu 9 × 9 w taki sposób, aby w każdym wierszu, w każdej kolumnie i w każdym z dziewięciu pogrubionych kwadratów 3 × 3 znalazło się po jednej cyfrze od 1 do 9.
21. 02. 2015r. w Publicznym Gimnazjum Nr1 im. Jana Pawła II w Kozienicach odbył się IV Turniej Piłki Siatkowej Zespołów Samorządowych o Puchar Burmistrza Gminy Kozienice. Celem turnieju było upowszechnianie oraz propagowanie sportu i rekreacji ruchowej wśród Samorządowców, popularyzacja piłki siatkowej, zdrowej i sportowej rywalizacji a także integracja Samorządowców.