Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Przez dwa miesiące – od 02.02.2015r. do 30.03.2015r. – w naszej szkole odbywał się IV Turniej Piłki Siatkowej kl. I – III o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum Nr1 im. Jana Pawła II w Kozienicach....
Kolejny sukces siatkarek – nasze dziewczyny ponownie znalazły się w gronie trzech najlepszych reprezentacji piłki siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych Ziemi Radomskiej !
Dnia 20.03.2015r. w Publicznym Gimnazjum Nr 13 w Radomiu odbył się półfinał międzypowiatowy w piłce siatkowej dziewcząt w ramach eliminacji do XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. I tym razem reprezentacja siatkarek naszej szkoły nie zawiodła.
W dniach 20 i 26 marca 2015 r. Publiczne Gimnazjum Nr 1 otworzyło drzwi dla szóstoklasistów. Młodzież z PSP z Wólki Tyrzyńskiej, Brzeźnicy, Janikowa, Stanisławic, Kociołek oraz z PSP Nr 1 i 3 w Kozienicach miała okazję zobaczyć nasze gimnazjum i zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2015/2016.
Dnia 18.03.2015 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Nowej Wsi odbyło się rozstrzygnięcie III edycji Gminnego Konkursu – „Magia wiosny”.
Dnia 10 marca 2015 r. w Kozienickim Domu Kultury odbyły się eliminacje środowiskowe XXXII Małego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowało sześciu recytatorów:
4.03.2015 r. odbyło się rozstrzygniecie XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” w kategorii praca multimedialna II miejsce w eliminacjach powiatowych zajął Grzegorz Maciejewski z klasy I b. Opiekunem ucznia była pani Bożenna Szumlak.