Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach
2 września 2013 roku uczniowie Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach rozpoczęli kolejny rok szkolny. Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 8.00 uroczysta msza święta w kościele parafialnym pw. św. Krzyża w Kozienicach.
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO ODBĘDZIE SIĘ DNIA 02.09.2013 O GODZINIE 9:00 6 KURSÓW PORANNYCH WYJEŻDŻA Z KOZIENIC O GODZINIE 7:10 I ZAWOZI UCZNIÓW POD KOŚCIÓŁ ŚW.KRZYŻA. ODJAZD AUTOBUSÓW (6 KURSÓW) PO ZAKOŃCZENIU UROCZYSTOŚCI SPOD PG...
Po długiej wytężonej pracy nadszedł czas na podsumowanie wyników. 28.06.2013 r. o godzinie 9:00 spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, gdzie zasłużeni mogli odebrać z rąk dyrekcji i wychowawców nagrody.
Dnia 7.06.2013 r. z okazji Dni Puszczy Kozienickiej w naszej szkole odbyła się Rodzinna Zumba Party dla mieszkańców miasta i gminy Kozienice.
W dniu 18.06.2013 roku na forum naszej szkoły odbyła się prezentacja międzynarodowego projektu eTwinning – „Knowing culture through national fairy tales”.
GRONO PEDAGOGICZNE Nauczyciele matematyki Grażyna Elertowicz Bożena Jagiełło Katarzyna Król Joanna Skirzyńska Grażyna Śmietanka Nauczyciele języka polskiego Barbara Wojtasik Agnieszka Cieślakowska Grażyna Kręcisz Elżbieta Rytko Dorota Stępień Nauczyciele języka angielskiego Sylwester Jezierski Renata...