Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach

Gimnazjaliści w Bibliotece Narodowej w Warszawie

W ramach projektu „Szkoła Równych Szans IV edycja” w naszym gimnazjum zorganizowano wycieczkę do Warszawy dla ponad trzydziestoosobowej grupy młodzieży. Celem wyjazdu było zapoznanie z zadaniami jakie pełni Biblioteka Narodowa w Warszawie.

XIII Pielgrzymka Turystyczna Grzegorzewice-Święty Krzyż

W sobotę, 29 września, uczniowie naszego gimnazjum, w większości członkowie Szkolnego Koła KrajoznawczoTurystycznego , wzięli udział w XIII Pielgrzymce Turystycznej organizowanej przez PTTK Kozienice. Trasa piesza, począwszy od Grzegorzewic, wiodła wśród malowniczych wzgórz ,...

Dzień Chłopaka

W środę, 26 września, odbyła się w naszej szkole długo oczekiwana dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Główna atrakcja imprezy – wybór Mistera Szkoły.