Pielgrzymka Rodziny Szkół Jana Pawła II
W dniu 11 października br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII pielgrzymce Rodziny Szkół Jana Pawła II na Jasną Górę.
W dniu 11 października br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII pielgrzymce Rodziny Szkół Jana Pawła II na Jasną Górę.
W ramach projektu „Szkoła Równych Szans IV edycja” w naszym gimnazjum zorganizowano wycieczkę do Warszawy dla ponad trzydziestoosobowej grupy młodzieży. Celem wyjazdu było zapoznanie z zadaniami jakie pełni Biblioteka Narodowa w Warszawie.
W sobotę, 29 września, uczniowie naszego gimnazjum, w większości członkowie Szkolnego Koła KrajoznawczoTurystycznego , wzięli udział w XIII Pielgrzymce Turystycznej organizowanej przez PTTK Kozienice. Trasa piesza, począwszy od Grzegorzewic, wiodła wśród malowniczych wzgórz ,...
W środę, 26 września, odbyła się w naszej szkole długo oczekiwana dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Główna atrakcja imprezy – wybór Mistera Szkoły.
Dnia 29.09.2012r. w Publicznym Gimnazjum Nr2 w Kozienicach odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców na szczeblu gminnym.
Dnia 26 września 2012 roku odbył się integracyjny rajd uczniów klas pierwszych Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach.