Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Dnia 26 listopada 2014 r. Samorząd Uczniowski zorganizował w świetlicy szkolnej andrzejki. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość poznania swoich przyszłych losów. Tradycyjnie przepowiadano przyszłość z dłoni, przy pomocy kart, szpilek oraz numerologii.
W oparciu o interpretację przepisów dotyczących czasu pracy nauczycieli przedstawioną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej (pismo MEN z dnia 03.12.2014r.) informuję że: W czasie przerwy świątecznej od 22.12.2014r. do 05.01.2015r. szkoła będzie przygotowana do sprawowania...
Zwracamy się do wszystkich, którzy zechcą podarować radość Komuś, kto jest członkiem naszej szkolnej społeczności, a ostatnio los mu nie szczędził przykrych i trudnych zdarzeń. Okres świąt to taki szczególny czas. Czas dobroci, wzajemnej życzliwości, czas obdarowywania się prezentami. Nie bądźmy obojętni na potrzeby innych, sprawmy radość i pozwólmy świątecznie przeżyć Boże Narodzenie Osobie z naszego otoczenia.
Dnia 27 listopada br. w Pionkach miało miejsce podsumowanie konkursu pt. „Moje Spotkania z Puszczą”. Jednym z laureatów w kategorii szkół gimnazjalnych została Adrianna Wałęka. Nasza uczennica wykonała prezentację multimedialną na temat: „I wojna światowa w Puszczy Kozienickiej”. Opiekę merytoryczną nad pracą sprawował Grzegorz Kocyk.
W listopadzie 2014 r. odbyło się podsumowanie Regionalnego Konkursu Ekologicznego „Najlepiej pracujące Szkolne Koło LOP” za rok szkolny 2013/2014 r. Kolejny raz zdobyliśmy I miejsce za działania na rzecz ochrony środowiska. Opiekunami koła są...
Dnia 22 listopada w Publicznym Gimnazjum w Świerżach Górnych o godz. 9.00 odbyły się zawody w tenisie stołowym chłopców na szczeblu gminy.