Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach
W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszego Gimnazjum wzięli udział w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
27 listopada 2013 Samorząd Uczniowski we współpracy z Dyrekcją i z Gronem Pedagogicznym zorganizował kolejną w tym roku dyskotekę.
W dniu 30 listopada 2013 r. w Publicznym Gimnazjum w Świerżach Górnych odbyły się zawody gminne w tenisie stołowym chłopców.
W dniach 16 – 24 listopada 2013r. już po raz piętnasty obchodzony był w Europie Tydzień Edukacji Globalnej. W tym roku przebiegał on pod hasłem „ Wybierz zrównoważony styl życia”.
Uczniowie z naszego gimnazjum wzięli udział w kolejnej edycji konkursu organizowanego przez Kozienicki Park Krajobrazowy.
21 listopada w naszej szkole odbył się koncert pt. „Poznajemy instrumenty muzyczne” w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Kozienicach. Intencją pomysłodawców koncertu było zapoznanie z różnymi instrumentami oraz ich brzmieniem.