W dniu 14.10.2013 r. w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu odbyło się podsumowanie konkursu: „Najlepiej pracujące Szkolne Koło LOP” za rok szkolny 2012/2013 r. zorganizowane przez Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Radomiu i Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Radomiu.
Od 2006 roku Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach świętuje Dzień Patrona. W tym roku zbiegł się on z obchodami XIII Dnia Papieskiego oraz liturgicznego wspomnienia błogosławionego Jana Pawła II. To już ósmy Dzień Patrona Jana Pawła II w naszej szkole.
Kalendarz roku szkolnego 2014/2015 1. Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2014 r. 2. Spotkanie z rodzicami 11 września 2014 r. 3. Dzień Edukacji Narodowej – akademia 10 października 2014 r. 4. Dni wolne...